Znakomity start Szymona Mlickiego na Pucharze Europy w Manchesterze!

Szermierze UKS MDK 5 Bydgoszcz ekipą czterech zawodników, w ostatni weekend września startowali w Wielkiej Brytanii na zawodach otwierających cykl Pucharów Europy do lat 17. W trakcie eliminacji grupowej bez przegranej zakończył walki Szymon Mlicki, natomiast Igor Bołdziło przegrał jeden ze swoich pojedynków, co dało chłopakom wysokie rozstawienie do eliminacji bezpośredniej. Niestety przez eliminacje grupową nie przebrnął Karol Kulski, a Filip Koguc przegrał w swojej pierwszej walce pucharowej. W 1/32 finału jednym trafieniem odpadł Igor Bołdziło.

Jedyny pozostały reprezentant naszego klubu - Szymon Mlicki, przechodził przez wszystkie walki pucharowe jak "burza" dopiero w ćwierćfinale po wyrównanej walce przegrał z reprezentantem USA. Całe zawody "padły łupem" Marka Totuska z Czech.

149. Kulski Karol

Warto dodać, że Szymon Mlicki po turnieju awansował na 11 pozycję w międzynarodowym rankingu EFC do lat 17.
Wszystkim zawodnikom gratulujemy!

Znakomity start Szymona Mlickiego na Pucharze Europy w Manchesterze! Znakomity start Szymona Mlickiego na Pucharze Europy w Manchesterze! Reviewed by MDK5 on października 04, 2018 Rating: 5