Zapisy na zajęcia już wystartowały :)


Po wakacyjnej przerwie Młodzieżowy Dom Kultury nr 5 w Bydgoszczy zaprasza dzieci i młodzież z Bydgoszczy i okolic na zajęcia pozalekcyjne. W ofercie placówki znajdą Państwo m.in. zajęcia dla miłośników rysunku, malarstwa czy lepienia gliny; dla pasjonatów muzyki - lekcje gry na gitarze, perkusji i keyboardzie; dla fanów sportu – prężnie działającą sekcję młodych i utalentowanych szermierzy, czy taekwondo. Dla osób lubiących ćwiczenia umysłowe - szachy, a dla kochających ruch i muzykę – taniec.
Dla starszej młodzieży przygotowaliśmy m.in. muzyczną niespodziankę – od tego roku rozpoczynają swą działalność: swingujący żeński zespół wokalny „ The Singer Ladies”,  rozrywkowy zespół wokalny „ Fanaberia” oraz zespół wokalno – instrumentalny. Ciekawe propozycje zajęć znajdą także miłośnicy fotografii, grafiki i animacji komputerowej. W placówce organizowane są również zajęcia przedszkolne dla najmłodszych – Klub Malucha, język angielski (nowość) „Plastyka dla smyka” (nowość) i „Gry i zabawy teatralne z elementami bajkoterapii.

Wyjątkową okazją do bliższego poznania Młodzieżowego Domu Kultury nr 5 w Bydgoszczy i jego oferty będą „Drzwi Otwarte”, które zaplanowano na sobotę 8 września 2018 roku w godz. 10.00 – 13.30.

Zapisy na zajęcia już wystartowały :) Zapisy na zajęcia już wystartowały :) Reviewed by MDK5 on września 03, 2018 Rating: 5
Obsługiwane przez usługę Blogger.