Zakończenie sezonu tanecznego SDS MDK 5 z dedykacją dla Ady :)


W miniony poniedziałek, w hali sportowej SP 67, spotkali się tancerze Stylers Dance Studio Młodzieżowego Domu Kultury nr 5, ich rodzice, znajomi i przyjaciele studia by wspólnie podsumować mijający sezon taneczny 2017/2018.
Na galę podsumowującą taneczny sezon Stylers Dance Studio MDK 5 przyszły całe rodziny tancerzy, zainteresowanie przerosło oczekiwania zarówno tancerzy jak i trenera. Emocje, okrzyki zachwytu, gromkie brawa, widownia pełna błyskających aparatów fotograficznych.


Na scenie swój talent, swoje wyjątkowe umiejętności i dryg do tańca zaprezentowały grupy różnych kategorii wiekowych, najmłodsi tancerze mieli po 3 lata. W tym sezonie przez naszą salę treningową przewinęło się ponad 200 tancerzy, pozostało z nami do końca sezonu blisko 170. Tancerze tworzyli 8 grup tanecznych, które zaprezentowały się na gali zakończenia.


Najmłodsi KROPKI mają od 3 do 4 lat, nieco starsi to KIDSIAKI SŁODZIAKI w wieku 5-7 lat,  a mimo krótkiego stażu na parkiecie, już mają na swoim koncie pierwsze zwycięstwa na turniejach tanecznych. Jako trzecia grupa pokazali się tancerze POCZĄTKUJĄCY, którzy również przygotowali choreografię na finał sezonu. Dalsze prezentacje to tancerze do lat 11 i tu dwie grupy turniejowe SPID KIDS i SPID KIDS 2, juniorzy 12-15 lat grupa SPID JUNIOR, tancerze pow. 15 roku życia grupa SPID oraz najstarsi w kategorii 31+ grupa SPID OLDERS, którą tworzą rodzice tancerzy.
Dziewięć miesięcy treningów i ponad 980 godzin na sali tanecznej pozwoliły nam wywalczyć aż
57 nagród na zawodach, w tym: 13 miejsc 3, 21 miejsc 2, 23 miejsca 1.


Oprócz udziału w zawodach nasi tancerze brali udział w pokazach tanecznych, warsztatach, a także zorganizowali wiele akcji charytatywnych i ekologicznych: "Stylersowa Zbiórka dla Burka", "Zakręceni pomagamy nie tylko naturze", "Makulaturę zbieramy i fundusze mamy", "Gorący Kubek", "Taneczna Paczka dla Dzieciaczka", "Ratownicy Medyczni dla Afryki", "Podziel się książką"i najważniejszą zbiórkę publiczna na rzecz Ady Bujak.


Podczas koncertu tancerze zaprezentowali układy solowe, duety, mini formacje i formacje pokazując czym w tym sezonie walczyli na parkietach ogólnopolskich zawodów tanecznych.
Niespodzianką dla tancerzy i widzów była prezentacja pani Anity Tubaja – Sobków, która umiliła nam czas grą na skrzypcach.


Było rewelacyjnie, podziękowania, gratulacje, medale i puchary dla tancerzy, a na koniec ogromny pyszny tort.
Tancerze Stylers Dance Studio pokazali, że studio tworzą ludzie, których łączy wspólna pasja, przyjaźń oraz wielka miłość do tańca, to młodzież, rodzice i przyjaciele zaangażowani całym sercem w naszą działalność taneczną.


Jeszcze raz SERDECZNIE DZIĘKUJEMY Dyrekcji Młodzieżowego Domu Kultury nr 5 Pani Jolancie Wawrzonkowskiej i Pani Hannie Grześkowiak, wszystkim przyjaciołom za bezinteresowną, nieocenioną pomoc i wsparcie. 
Rodzicom tancerzy za ogromne zaangażowanie, poświęcony czas i niezapomniany doping na trybunach :)
Szczególne podziękowania dla pana Mariusza Cackowskiego, LSV Technika  i Radka Wnuk za niesamowite efekty świetlne i dźwiękowe.
Serdecznie dziękuję również  panu Michałowi Kaufman, paniom Ani Krupa, Ani Białokur oraz naszym czarodziejom od wizerunku Marioli Bonin i Pawłowi Adaszak.
Wielkie GRATULACJE dla wszystkich tancerzy za osiągnięcia, wytrwałość, za wszystkie emocje które nam dostarczacie, za to, że dzięki Wam tworzymy Wielką Stylersową Rodzinę :)

DZIĘKUJĘ
Agnieszka SikorskaZakończenie sezonu tanecznego SDS MDK 5 z dedykacją dla Ady :) Zakończenie sezonu tanecznego SDS MDK 5 z dedykacją dla Ady :) Reviewed by MDK5 on czerwca 20, 2018 Rating: 5
Obsługiwane przez usługę Blogger.