Teresa Moś na podium w Poznaniu...

W miniony weekend odbył się turniej ,,Europejski Festiwal Szermierki". W zawodach uczestniczyło blisko 450 zawodników z 13 krajów. W sobotę walczyły dziewczęta. W turnieju wystartowało 8 zawodniczek UKS MDK 5, a wśród nich trzy debiutantki. Najlepiej spisała się Teresa Moś, która zajęła drugie miejsce przegrywając dwoma trafieniami z zawodniczką z Wielkiej Brytanii 8:6. Z bardzo dobrej strony pokazały się również: Jagoda Olszówka i Liliana Ścieszyńska. Dziewczyny po emocjonujących walkach przegrały o wejście do najlepszej szesnastki zajmując odpowiednio 20 i 19 miejsce. Słowa uznania należą się naszym debiutantkom. Dziewczyny walczyły bardzo dobrze zdobywając cenne punkty i doświadczenie.

Dzień później walczyli chłopcy. Tego dnia również mieliśmy kilka debiutów. Bardzo dobre 15 miejsce (na 82 zawodników) zdobył Alex Kardyś. W najmłodszej kategorii wiekowej 16 miejsce zajął Igor Głowiński.

GRATULUJEMY!!!

FOTO

Teresa Moś na podium w Poznaniu... Teresa Moś na podium w Poznaniu... Reviewed by MDK5 on czerwca 04, 2018 Rating: 5