Niezwykła wystawa prac uczestników Pracowni Multimedialnej...


Dnia 11.06.2018 rok w MDK5 w Galerii Arthol odbyła się wystawa uczestników zajęć Pracowni Multimedialnej. Na wystawie zaprezentowały się wszystkie grupy pracowni, które pokazały znakomite grafiki.

Głównym tematem była animacja komputerowa w technice 2D i 3D. Po raz pierwszy uczestnicy realizowali animacje pod konkretny scenariusz lub opowiadanie. Na uwagę zasługują animacje: Kamila Szafrańskiego "Komputerowa Przemiana" Natalii Koziróg "Kwiatek", Mateusza Iwaniuka "Mosty" Tomka Kieruja "Anaruk - chłopiec z Grenlandii".


Na wystawie nie zabrakło plakatów o różnej tematyce wykonanych w grafice wektorowej, projektów stron www oraz grafiki 3D, w której wykonaliśmy rekonstrukcję budynków architektury przemysłowej Bydgoszczy. Kuba Flizikowski zrekonstruował część podupadającego obiektu "Starego Browaru" w Bydgoszczy. Mikołaj Altmajer wykonał projekt 3D Spichrzy Bydgoskich.


Piękne prace z zakaresu grafiki użytkowej wykonała Aleksandra Szydłowska - na uwagę zasługuje projekt okładki CD. Młodsze grupy wykonały gry w programie Scratch, w które można było zagrać podczas wystawy. Wielu innych uczestników również wykonało piękne prace.


Bardzo dziękuję za przybycie na wystawę, wspaniałe prace, sumienność i zapał, który towarzyszył Wam przez cały rok. Dziękuję rodzicom, opiekunom i wszystkim naszym sympatykom. Do zobaczenia po wakacjach:) Piotr Kieruj
FOTO
Niezwykła wystawa prac uczestników Pracowni Multimedialnej... Niezwykła wystawa prac uczestników Pracowni Multimedialnej... Reviewed by MDK5 on czerwca 13, 2018 Rating: 5
Obsługiwane przez usługę Blogger.