Majowo - czerwcowe taneczne zawirowania SDS MDK 5...

W ostatnim czasie dużo się działo u naszych tancerzy ze  Stylers Dance Studio – zawody, pokazy, konferencje, warsztaty.
Na początku maja Stylersi wzięli udział w II Debacie Międzypokoleniowej z warsztatami na temat "Pokolenia we wspólnym twórczym działaniu". Nasi tancerze od zawsze działają twórczo i razem, co pokazali we wspólnym pokazie nasze pięciolatki, dzieci, juniorzy, seniorzy i rodzice.


Tydzień później 12 maja najmłodsi tancerze studia wystartowali na parkiecie przeglądu tanecznego „KAROLINKA 2018” organizowanego przez MDK nr 2 w Bydgoszczy. Swoje choreografie zaprezentowali KIDSIAKI SŁODZIAKI (5-6 latki) i SPID KIDS 2 (7-11 lat). Obie ekipy spisały się na medal w swoich kategoriach, zdobywając dwa 1 miejsca.


A wieczorem, tego samego dnia, Stylersi mieli przyjemność brać udział w gali XIV Ogólnopolskich Spotkaniach z muzyką filmową i musicalową. Nasi tancerze z grupy SPID i SPID JUNIOR zaprezentowali się w niecodziennym stylu, otwierając galę choreografią do utworów z musicalu „Grease”.

2 czerwca grupy turniejowe, świętowały Dzień Dziecka na warsztatach tanecznych. Nasze studio odwiedził Patryk Brdej z ESDA z Warszawy, który pracował nad rozwojem naszych tancerzy.


Dzień później, z samego rana tancerze ruszyli do Łodzi. Grupy SPID KIDS, SPID oraz SPID OLDERS wzięły udział w zawodach tanecznych ŁÓDŹ YOU DANCE w kategorii street dance. Był to nasz ostatni w tym sezonie turniej wyjazdowy.


Wyniki:
4 m Daria Gaszak solo do 11 lat
3 m Patrycja Weber solo 12-15 lat
5 m Anita Kozanecka solo 12-15 lat
8 m Zuzanna Kipczak solo p. 15 lat
3 m Weronika Miazga i Paulina Dykas duet p.15 lat
5 m Zuzanna i Michalina Kipczak duety p. 15 lat
4 m SPID KIDS miniformacje do lat 11
3 m SPID miniformacje p. 15 lat
2 m SPID formacje p. 15 lat
4 m SPID OLDERS formacje p. 30 lat

W minioną sobotę 121 tancerzy Stylers Dance Studio bawiło się na FALE LOKI KOKI DANCE FESTIVAL. Dwudniowy festiwal organizowany przez Studio Tańca Bailamos w Bydgoszczy gościł tancerzy nowoczesnych i towarzyskich.
Pierwszego dnia odbywał się turniej Bydgoszcz Formation Dance Cup, gdzie nasi tancerze od samego rana do późnych godzin wieczornych wystartowali w 10 kategoriach.  Wyniki:
1 miejsce KIDSIAKI SŁODZIAKI (5-6 lat)
1 miejsce SPID miniformacja
2 miejsce SPID KIDS
3 miejsce SPID KIDS 2
2 miejsce SPID OLDERS
4 miejsce SPID formacja
4 miejsce SPID KIDS miniformacja
5 miejsce SPID JUNIOR miniformacja
6 miejsce SPID JUNIOR II miniformacja
8 miejsce SPID JUNIOR formacja
Wakacje tuż tuż :)
Majowo - czerwcowe taneczne zawirowania SDS MDK 5... Majowo - czerwcowe taneczne zawirowania SDS MDK 5... Reviewed by MDK5 on czerwca 11, 2018 Rating: 5
Obsługiwane przez usługę Blogger.