Czy jesteś pewien, że ich znasz?

   
 
W piątek 23 marca br. odbył się pierwszy koncert z cyklu pt. „Czy jesteś pewien, że ich znasz?” Młodzieżowej Orkiestry Cameraty Fordońskiej. Koncert adresowany był do kolegów i koleżanek z klas, wychowawców oraz nauczycieli członków orkiestry.


Piątkowy koncert składał się z różnorodnego repertuaru począwszy od Wiosny A. Vivaldiego, poprzez hity z takich filmów jak „Star wars”, „Mission Impossible” czy „Piraci z Karaibów”, aż do muzyki słynnych Beatlesów. Publiczność nagrodziła zespół dużymi brawami, a nasi młodzi artyści mogli się poczuć jak prawdziwe gwiazdy.


Członkowie Młodzieżowej Orkiestry to: Emilia Balinowska (flet sopranino i sopranowy) , Małgorzata Cilińdź (flet sopranowy i basowy), Piotr Pastuszak (flet sopranowy i altowy), Mariusz Matczyński (flet altowy i tenorowy), Piotr Ciempa (instrumenty klawiszowe), Katarzyna Bebyn (gitara), Zofia Żukowicz (gitara), Alicja Chrobak (gitara), Kacper Wącior (gitara), Agnieszka Gruszka (gitara), Maciej Szerwiński (gitara), Marta Frymark (gitara elektryczna), Oliwer Rutkowski (bas), Marcin Pastuszak (perkusja), Tymek Spyt (perkusja).


Orkiestrę prowadzą Ana Matijević – Komorowska i Violetta Drążkowska.
Czy jesteś pewien, że ich znasz? Czy jesteś pewien, że ich znasz? Reviewed by MDK5 on marca 26, 2018 Rating: 5
Obsługiwane przez usługę Blogger.