Znakomity sukces reprezentacji Polski z Szymonem Pichłaczem w składzie na Pucharze Europy Kadetów w Halle


Polscy floreciści zajęli drugie miejsce w drużynowym Pucharze Europy kadetów rozegranym w niemieckim Halle (3 grudnia). W srebrnym zespole walczył m.in. Szymon Pichłacz zawodnik UKS MDK 5 Bydgoszcz.
Druga reprezentacja biało-czerwonych, walcząca w składzie: Kacper Szczypiński (KS Wrocławianie), Szymon Pichłacz (UKS MDK 5 Bydgoszcz), Jakub Dołżycki i Piotr Kaśków  (obaj UKS Atena Gdańsk) w drodze na podium pokonała Japonię 3, Niemców 2, Duńczyków oraz Rumunów i dopiero w finale musiała uznać wyższość Japończyków z drugiej drużyny.


W ćwierćfinale znalazł się też zespół Polska 1. W walce o „szesnastkę” rozgromił zespół Niemcy 7, o wejście do najlepszej ósemki pokonali reprezentacje Singapuru. W ćwierćfinale przegrali z reprezentacją Rumunii zajmując bardzo wysokie 6 miejsce. Drużynę tworzyli Maciej Bem  (AZS AWF Poznań), Jan Brzeziński (UKS-I Bohun Toruń),  Szymon Mlicki (UKS MDK 5 Bydgoszcz) i Adam Podralski (UKS Atena Gdańsk).
Klasyfikacja końcowa
1.Japonia 2
2.Polska 2
3.Rumunia
4.Niemcy 3
5.Japonia 1
6.Polska 1
7.Dania 1
8.Włochy
...
26.Polska 4 (m.in. Kamil Tomeczek UKS MDK 5 - lat 13)
27.Polska 3
29.Polska 5

Znakomity sukces reprezentacji Polski z Szymonem Pichłaczem w składzie na Pucharze Europy Kadetów w Halle Znakomity sukces reprezentacji Polski z Szymonem Pichłaczem w składzie na Pucharze Europy Kadetów w Halle Reviewed by MDK5 on stycznia 01, 2018 Rating: 5
Obsługiwane przez usługę Blogger.