Dobry występ Szymona Pichłacza w Mödling


W sobotę 11 listopada 2017 r. w austriackim Mödling, odbył się Puchar Europy Kadetów. Spośród 20 reprezentantów Polski aż czterech było z UKS MDK 5. W turnieju wzięli udział: Szymon Mlicki,Kamil Tomeczek, Szymon Pichłacz, Igor Bołdziło. Najlepiej spisał się Szymon Pichłacz, który wygrał w grupie 5 walk, dzięki czemu zwolniony był z pierwszej walki o 128. W walce o 64 pokonał reprezentanta Rosji. W kolejnym etapie uległ zawodnikowi z Rumunii zajmując ostatecznie 41 miejsce. Z dobrej strony pokazał się również Igor Bołdziło, który w walce o 128 pewnie pokonał reprezentanta Mołdawii. W walce o 64 przegrał z późniejszym brązowym medalistą Pucharu Europy, reprezentantem Rosji. Poniżej oczekiwań spisał się Szymon Mlicki, który przegrał walkę o 128. Najmłodszy z naszych zawodników i jednocześnie najmłodszy z reprezentacji, Kamil Tomeczek nie przebrnął eliminacji grupowej. Dla większości naszych zawodników był to debiut w Pucharze Europy rozgrywanym za granicą. Życzymy powodzenia w kolejnych turniejach :)Dobry występ Szymona Pichłacza w Mödling Dobry występ Szymona Pichłacza w Mödling Reviewed by MDK5 on listopada 12, 2017 Rating: 5
Obsługiwane przez usługę Blogger.