Zapraszamy we wrześniu do MDK 5...  • 05.09.2017, Arthol Galeria
ZAMEK BIERZGŁOWSKI - wystawa poplenerowa
Zawiera ona prace rysunkowe i malarskie wykonane przez uczestników zajęć z Młodzieżowego Domu Kultury nr 4 oraz Młodzieżowego Domu Kultury nr 5 z pracowni Waldemara Zyśka i Jana Zyśka. Plener odbył się w dniach od 16.06 - 21.06.2017 i pokrywał się z odbywającym się w tym samym czasie Festynem rycerskim, dzięki czemu nasi wychowankowie mogli liczyć na wiele atrakcji m.in. inscenizację bitew polsko- szwedzkich i pokazy rycerskie.
  • 09.09.2017, godz.10.00 – 13.30, MDK 5
DRZWI OTWARTE MDK 5 
Podczas "Drzwi otwartych" będzie można porozmawiać z nauczycielami prowadzącymi zajęcia, uzyskać potrzebne informacje dotyczące m.in. programu  zajęć, zobaczyć pracownie dydaktyczne. Na wszystkich zainteresowanych czekać będą liczne atrakcje m.in.: konkursy i zabawy integracyjne, pokazy szermiercze. Będzie można sprawdzić swoje umiejętności m.in. w warsztatach tanecznych, grze w szachy, poeksperymentować plastycznie, muzycznie czy ceramicznie. Nie zabraknie też wrażeń multimedialnych – nasze pracownie czekają na pasjonatów fotografii, grafiki i animacji komputerowej. Na najmłodszych przygotowane zostały ciekawe  gry i zabawy. Jednym słowem – każdy znajdzie coś dla siebie.
  • 09.09.2017, Arthol Galeria
AUTOPREZENTACJA - wystawa
Prezentacja prac uczestników koła Foto MDK 5, której opiekunem jest Agata Faszcza. Tematyka fotografii jest dowolna, liczy się w nich uchwycenie momentu, chwili, która powoduje, że stają się one jedyne w swoim rodzaju.
Czynna będzie do 09.10.2017 r.
Zapraszamy we wrześniu do MDK 5... Zapraszamy we wrześniu do MDK 5... Reviewed by MDK5 on września 09, 2017 Rating: 5
Obsługiwane przez usługę Blogger.