ZESPOŁY WOKALNE: "THE SINGER LADIES", "FANABERIA"

Prowadzący: mgr Agnieszka Więckiewicz

ZESPÓŁ WOKALNY "THE SINGER LADIES"
Jest to oferta skierowana do dziewcząt w wieku 13 - 19 lat oraz studentek. W repertuarze zespołu znajdą się piosenki z lat 40-tych - 80 - tych a także popularne przeboje "naszych czasów" w ciekawych, nowych aranżacjach."The Singer Ladies" to nie tylko śpiew zespołowy, pojawią się również elementy śpiewu solowego. Podczas zajęć pracujemy nad emisją głosu, ambitnym repertuarem, a także nad elementami choreografii.

ZESPÓŁ WOKALNY "FANABERIA"
Nazwa zespołu nie jest przypadkowa, bo taki własnie będzie ten zespół. Nieco wymyślny, nieco wyszukany. To co będziemy śpiewać to wspólne "kaprysy". W repertuarze znajdą się piosenki o charakterze rozrywkowym, popularnym , ale nie tylko. Wszystko w ciekawych zaskakujących aranżacjach. Zespół ma na celu pobudzenie kreatywności, wrażliwości, a także przełamanie pewnych wokalnych barier młodzieży, związanych często ze stresem podczas występów publicznych. Do zespołu można dołączyć w wieku 13 - 19 lat, mile widziani studenci.
ZESPOŁY WOKALNE: "THE SINGER LADIES", "FANABERIA" ZESPOŁY WOKALNE: "THE SINGER LADIES", "FANABERIA" Reviewed by MDK5 on września 11, 2018 Rating: 5
Obsługiwane przez usługę Blogger.