SOLIDARNI Z UKRAINĄ

POMAGAMY!!!

ZŁOTÓWKOWE WYZWANIE  dla społeczności MDK 5. W każdej pracowni są już skarbonki i czekają na złotóweczki 🙂 #mdk5 #fordon #bydgoszcz #pomagamy #SolidarnizUkrainą=======================
                                                        ================================================

Drodzy Przyjaciele z Ukrainy!
Idąc za przykładem Polskiego Związku Szermierczego oraz innych organizacji sportowych, chcemy otworzyć drzwi dla zawodników z Ukrainy, poprzez umożliwienie wspólnych treningów w MDK nr 5🤺.  Zapraszamy zarówno dzieci, które miały wcześniej do czynienia z tym sportem, jak i osoby które chciałyby rozpocząć swoją przygodę z szermierką. Sport na pewno nie jest lekarstwem na całe wyrządzone zło, ale pozwala choć na chwilę zapomnieć o obecnej sytuacji, zbliża ludzi i daje radość. Zajęcia dla zawodników z Ukrainy odbywają się w formie bezpłatnej. Mamy już w naszym klubie pierwszą zawodniczkę, która dołączyła do szermierczej społeczności UKS MDK 5 💙, po tym jak wojna uniemożliwiła jej treningi w macierzystym klubie na Ukrainie. 
Wszystkich chętnych prosimy o kontakt przez fanpage lub tel. 793778727.  
Liczymy, że będzie Nas więcej!
Шановні друзі з України!
За прикладом Польської федерацii фехтування та інших спортивних організацій ми хочемо відкрити двері для фехтувальникiв з України, зробивши спільні тренування в МДК № 5🤺. Запрошуємо як дітей, які раніше займалися цим видом спорту, так і всiх бажаючих, які хотіли би почати свою пригоду з фехтуванням.  Спорт, безумовно, не ліки від усього скоєного зла, але він дозволяє на час забути про поточну ситуацію, зближує людей і дарує радість.  Заняття для бажаючих з України безкоштовні.  У нашому клубі вже є перша фехтувальниця, яка приєдналася до фехтувальної спільноти UKS MDK 5💙, після того як війна завадила їй тренуватися в ріднiй  спортивнiй школi в Україні.  
Будь ласка, зв’яжіться з нами на iнтернет-сторінці або за телефоном: 793778727. 
Сподіваємося, що нас буде більше!

=============================Tutaj na bieżąco można znaleźć informacje co jest potrzebne i kto jest potrzebny 
👇

Informacje dla tych, którzy chcą pomóc oraz dla tych, którzy tej pomocy potrzebują
👇

👇


SOLIDARNI Z UKRAINĄ SOLIDARNI Z UKRAINĄ Reviewed by MDK5 on lutego 28, 2022 Rating: 5
Obsługiwane przez usługę Blogger.