PRZESTRZEŃ KREATYWNA

Prowadzący: mgr Jan Zyśk

  • PLASTYCZNA MAŁA AKADEMIA - zajęcia plastyczne dla dzieci od 6 lat. Podczas zajęć uczestnicy poznają różne techniki rysunkowe i malarskie oraz próbują swoich sił w konkursach plastycznych. Podstawą jest dobra zabawa i kreatywne spędzanie wolnego czasu.

  • PRZESTRZEŃ KREATYWNA- zajęcia plastyczne dla dzieci od 6 lat. Uczestnicy zajęć realizują liczne tematy rysunkowe i malarskie, biorą udział w wernisażach, wystawach i plenerach malarskich. Często nasze zajęcia wzbogacamy o warsztaty kulinarne.

  • WARSZTATY PRZYGOTOWAWCZE DO SZKÓŁ ARTYSTYCZNYCH - zajęcia dla osób przygotowujących się do egzaminów do szkół artystycznych. W trakcie zajęć uczestnicy uczą się podstaw  kompozycji, rysunku studyjnego, operowania kolorem w malarstwie oraz kompletują teczkę. Ponadto zdobywają wiedzę z zakresu historii sztuki. 

  • PRACOWNIA MISTRZOWSKA - zajęcia dla osób pragnących rozwijać swoją artystyczną pasję. Podejmujemy tematy często związane z rysunkiem postaci oraz często proponowane przez wychowanków. Działania plenerowe, wystawy i wernisaże to dla nas chleb powszedni.
PRZESTRZEŃ KREATYWNA PRZESTRZEŃ KREATYWNA Reviewed by MDK nr 5 on września 06, 2017 Rating: 5
Obsługiwane przez usługę Blogger.