E - KEYBOARD

Kochani!
Ponieważ zawieszone zostały wszystkie zajęcia i nie możemy  spotykać się w MDK-u,
powstają sposoby, aby pomimo to zachować komunikację między nami, aby nie porzucać tego, co się lubiło robić i nadal rozwijać swoje umiejętności.

Wszyscy kochamy nasz muzyczny świat, pełen pięknych dźwięków i melodii, dających nam poczucie szczęścia , zadowolenia i spełnienia. Grajmy dalej, poznawajmy nowe utwory, czyńmy nasze życie pełniejszym i umilajmy nasz czas, zanurzając siebie i innych Waszych bliskich domowników! w bogaty ocean muzyki:)))

Jedna z Waszych Mam poddała wspaniały pomysł na wzajemne wymienianie się nutami, które każdy z Was posiada w swoich zbiorach. Sfotografujcie swoje utwory i przyślijcie na mojego maila (gabiwit@onet.eu), zostaną one umieszczone na stronie internetowej naszego MDK-u. Możecie je stamtąd pobierać dla siebie.

Zamieszczam pierwszą partię materiałów nutowych, na prośbę Ali. Jeśli macie jakieś propozycje dotyczące konkretnych utworów (tylko proszę-mierzcie siły na zamiary!:)), to poszukam ich dla Was.
Życzę powodzenia, służę radami, w razie wątpliwości dzwońcie i piszcie do mnie śmiało!
Poproszę też o cotygodniowe nagrania Waszych wysiłków (do mnie na Messengera lub WhatsAppa), będziemy je analizować i stopniowo dążyć do ostatecznego kształtu wykonawczego danego utworu. Zachowajmy nasz dotychczasowy tryb pracy, nic się nie zmienia, oprócz tego, że pracujemy w domach.

Pozdrawiam serdecznie Was, moich Wychowanków, jak też Waszych Rodziców, Dziadków i wszystkich zaangażowanych w rozwijanie Waszej pasji! Życzę Wam dużo zdrowia i wytrwałości w ćwiczeniach!
Gabriela Witkowska
NUTY do pobrania TUTAJ👈

Joachim Szczegielniak i jego własna kompozycja 👉TUTAJ

Adam Karpiński 👉nagranie TUTAJ

E - KEYBOARD E - KEYBOARD Reviewed by MDK5 on maja 20, 2020 Rating: 5
Obsługiwane przez usługę Blogger.