Kadra

DYREKTOR mgr Jolanta Wawrzonkowska j.wawrzonkowska@mdk5.pl 

WICEDYREKTOR mgr Hanna Grześkowiak h.grzeskowiak@mdk5.pl 

    ZAJĘCIA PLASTYCZNE
mgr Hanna Kalinowska - Cikorska h.kalinowska-cikorska@mdk5.pl 
mgr Magdalena Mrozińska m.mrozinska@mdk5.pl 
mgr Jan Zyśk j.zysk@mdk5.pl 
mgr Joanna Jóźwicka j.jozwicka@mdk5.pl 

    CERAMIKA
mgr Joanna Jóźwicka j.jozwicka@mdk5.pl 

    KRAWIECTWO
Ewa Świderek e.swiderek@mdk5.pl 

    FOTOGRAFIA
mgr Agata Faszcza a.faszcza@mdk5.pl 

    PRACOWNIA MULTIMEDIALNA
mgr Piotr Kieruj p.kieruj@mdk5.pl 
mgr Jan Zyśk j.zysk@mdk5.pl 

    ZAJĘCIA WOKALNE
mgr Małgorzata Grabowicz m.grabowicz@mdk5.pl 
mgr Natalia Smogulecka n.smogulecka@mdk5.pl 
mgr Agnieszka Więckiewicz a.wieckiewicz@mdk5.pl 
mgr Julia Mroczkowska j.mroczkowska@mdk5.pl 

    TEATR
dr Małgorzata Chojnowska-Wiśniewska m.chojnowska-wisniewska@mdk5.pl 

    GITARA
mgr Michał Charysz m.chrysz@mdk5.pl 

    ZESPOŁY INSTRUMENTALNE
mgr Ana Matijević - Komorowska a.matijevic-komorowska@mdk5.pl 

    KEYBOARD
mgr Gabriela Witkowska g.witkowska@mdk5.pl 

    TANIEC
mgr Agnieszka Sikorska a.sikorska@mdk5.pl 
mgr Iwona Bagniewska i.bagniewska@mdk5.pl 

    ZAJĘCIA PRZEDSZKOLNE
mgr Iwona Bagniewska i.bagniewska@mdk5.pl 
mgr Joanna Jóźwicka j.jozwicka@mdk5.pl
mgr Julia Mroczkowska m.mroczkowska@mdk5.pl 
Ewa Świderek e.swiderek@mdk5.pl 

    SZACHY
mgr Adam Gołąbiewski a.gołabiewski@mdk5.pl 

    SZERMIERKA
mgr Jakub Kozłowski j.kozlowski@mdk5.pl 
mgr Adrian Przednowek a.przednowek@mdk5.pl 
mgr Marcin Lica

    KARATE
mgr Mariusz Migdalski m.migdalski@mdk5.pl 

    MODELARSTWO LOTNICZE
mgr Wiesław Nowaczyk w.nowaczyk@mdk5.pl 

    DYSKUSYJNY KLUB FILMOWY/KOŁO GEOGRAFICZNE
mgr Piotr Libera p.libera@mdk5.pl 

   PRACOWNIA ANIMACJI KULTURALNEJ
mgr Magdalena Mrozińska m.mrozinska@mdk5.pl 
mgr Julia Mroczkowska m.mroczkowska@mdk5.pl 

   KSIĘGOWOŚĆ
Elżbieta Lum ksiegowosc@mdk5.pl 

   SEKRETARIAT
mgr Agata Matuszewska a.matuszewska@mdk5.pl; sekretariat@mdk5.pl 


Kadra Kadra Reviewed by MDK5 on marca 20, 2020 Rating: 5
Obsługiwane przez usługę Blogger.