Mistrzostwa Województwa Kujawsko-Pomorskiego we florecie w kategorii młodzik

W hali Budowlanych Toruń 17 listopada 2017 r. szermierze rywalizowali o tytuł Mistrza Województwa do lat 14. Nasz klub reprezentowała trójka zawodników. Najlepiej spisała się Jagoda Olszówka, która wygrała komplet walk w grupie, do fazy pucharowej rozstawiła się z numerem 2. Po dwóch wygranych walkach pucharowych Jagoda uległa dopiero w walce finałowej z Karoliną Żurawską i ostatecznie uzyskała tytuł Wicemistrzyni Województwa. Dobrze spisała się Aleksandra Nowakowska, która zajęła 5 msc. Warto dodać, że Ola była najmłodszą zawodniczką finałowej ósemki. Trzynaste miejsce we florecie chłopców zajął Damian Langowski.
GRATULUJEMY!!!
Mistrzostwa Województwa Kujawsko-Pomorskiego we florecie w kategorii młodzik Mistrzostwa Województwa Kujawsko-Pomorskiego we florecie w kategorii młodzik Reviewed by MDK5 on listopada 18, 2017 Rating: 5